HYDROGENIA biominerálne tonikum v spreji

10,24 €
Kód tovaru: 175
Osvieženie pokožky, ktorá je prehriata a nadmerne sa potí, pomocou HYDROGENIA biominerálneho tonika v spreji vedie nielen k povzbudeniu a ochladeniu pokožky, ale obnovuje potrebnú iónovú rovnováhu, ktorá sa potením vytráca.
Balenie

Osvieženie pokožky, ktorá je prehriata a nadmerne sa potí, pomocou HYDROGENIA biominerálneho tonika v spreji vedie nielen k povzbudeniu a ochladeniu pokožky, ale obnovuje potrebnú iónovú rovnováhu, ktorá sa potením vytráca. Účinku rovnako tak napomáha extrakt z alpskej horskej snežnej riasy. Kedykoľvek cítite únavu pleti, potíte sa, strácate pozornosť alebo sa len potrebujete osviežiť, je vhodné aplikovať niekoľko dávok HYDROGENIA biominerálneho tonika v spreji na tvár, prípadne na krk, dekolt alebo ruky až po lakte. Tento prípravok nahrádza aj klasické tonikum, preto sa, nielen v letnom období, hodí pre tonizáciu pleti v rámci domácej starostlivosti aj profesionálneho kozmetického ošetrenia.


Použitie:
Aplikujte na pokožku zo vzdialenosti 20 cm. V salóne aplikujte na pokožku pred nanesením alginátovej alebo hydratačnej masky.