SynCare Slovakia, s.r.o., Eisnerova 13, 841,07 Bratislava, IČO: 44 820 399, IČ DPH: SK2022882708

Zoznam školení dermokozmetiky SynCare

Syncare logo

  

SYNCARE ŠKOLENIA NA OBDOBIE JESEŇ/ZIMA 2018

 TERMÍNY ŠKOLENÍ

BRATISLAVSKÝ KRAJ

Miesto konania: Istrijská 49, Bratislava 841 07 – Budova bývalej mýtnice
Prihlásenie: 0948 225 020, 0907 329 350
Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Prednášajúci: Simona Radochová
Začiatok školenia: 10,00 hod.

 

29.10.2018 - Mikromasáž očného okolia

05.11.2018 - Kuperóza, rosacea a kozmetické ošetrenia

12.11.2018 - Mezoterapia

19.11.2018 - AHA GlycoHYAL obnovujúci peeling s ovocnými kyselinami

26.11.2018 - Diagnostika z tváre pomocou čínskej medicíny

 

KOŠICKÝ KRAJ

Miesto konania: Bačíkova 18, Košice 040 01 – City Residence Hotel
Prihlásenie: 0907 329 350, 0911 175 622
Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Prednášajúci: Zuzana Kirková

 

05.12.2018 - 9,00 hod.   AHA GlycoHYAL obnovujúci peeling s ovocnými kyselinami

                   15,30 hod. Diagnostika z tváre pomocou čínskej medicíny

06.12.2018 - 9,00 hod.   DermaBOTEXIN a tmavé kruhy okolo očí

                   15,30 hod. Všeobecné produktové školenie kozmetiky SynCare

 

Vytvorte si úspešný, prosperujúci salón      NOVÉ!!!
Teoreticko – praktická prednáška, na ktorej Vás naučíme ako pomocou pozitívneho myslenia dokážete alebo môžete zvýšiť obrat vo svojom salóne a chrániť ho pred negatívnymi vplyv okolia. Prednáška je zameraná na konkrétne techniky a potupy zmeny myslenia.
Cena: 20€

Kyselina hyaluronová – molekula pre mladosť pleti      NOVÉ!!!
Kyselina hyaluronová je bezpečná inovatívna látky, ktorá sa široko používa nielen v kozmetických prípravkoch, ale tiež v zdravotníckych prostriedkoch a liečivách. Má preukázaný účinok pre hydratáciu a regeneráciu pleti a pôsobí ako priamy preventívny faktor proti jej starnutiu. SynCare ponúka široký sortiment prípravkov s nízko aj vysokomolekulárnou kyselinou hyaluronovou. Na školení sa zameriame na profesionálne postupy ošetrenia, jednotlivé vhodné kombinácie a zásady starostlivosti s kyselinou hyaluronovou. Taktiež preberieme pravidlá ošetrení s prístrojmi ako je galvanická žehlička alebo ultrazvuková špachtľa. Zaujímavá bude ukážka kombinácie prípravkou s kyselinou hyaluronovou a čistým kolagénovým plátom pre intenzívnu salónnu kúru.
Cena: 35 €

Celoročný program pre spomalenie procesu starnutia
Starnutie ako také je neoddeliteľnou súčasťou našej existencie a automaticky sa prejavuje aj na našej pleti. Nie je to však žiadna tragédia, pretože v dnešnej dobe vieme pomocou kozmetiky účinne bojovať proti prejavom starnutia. Na tomto školení sa dozviete podrobnejšie porovnanie účinkov aktívnych látok v jednotlivých produktoch dermokozmetiky SynCare a správnu dobu používania jednotlivých sér a Micro Ampoulí. Ponúkame Vám vypracovaný celoročný program ošetrení, ktoré zaručene spomalí proces starnutia.
Cena: 35 €

Diagnostika z tváre
Na tvári môžeme spozorovať množstvo anomálií napr. zmeny sfarbenia pleti, vyrážky, znamienka, vrásky... ktoré môžu súvisieť s rozličnými zdravotnými problémami. Poznanie týchto odchýlok nám v salóne môže pomôcť pri diagnostikovaní a odstraňovaní rozličných problémov s pleťou. Na školení sa budeme venovať najčastejším odchýlkam, ktoré môžeme spozorovať na tvári; základnému rozdeleniu tváre, podľa centrálnych zón orgánov- tzv. „mapa tváre“.
Cena: 35 €

Kuperóza, rosacea a kozmetické ošetrenie
Keďže kuperózou trpí až 75% žien, ponúkame Vám nové školenie, na ktorom sa naučíte ako jej predchádzať, aká je vhodná prevencia, aké sú stupne tohoto postihnutia, ale aj možnosti ošetrenia pleti s týmto problémom v salóne a tiež v domácej starostlivosti.
Cena: 35€

Starostlivosť a ošetrenia aknóznej pleti
Akné ako ochorenie mazových žliaz, nie je len problémom vyskytujúcim sa v pubertálnom veku. Stále častejšie sa s týmto kožným ochorením stretávame aj u klientov po 30 roku. Obsahom školenia je diagnostika akné a jednotlivých štádií tohto kožného ochorenia, možnosti a postupy ošetrení v salóne a v domácom prostredí, popis prípravkov, aktívnych látok a ich účinky na pleti.
Cena: 35 €

AHA Chemický peeling
Na školení AHA chemického peelingu dermokozmetiky SynCare sa naučíte prácu s AHA peelingom a o jeho pôsobení na pokožku. Naučíme Vás, ako si vybrať ten správny AHA chemický peeling pre prácu vo Vašom zariadení a tiež, ako vybrať pre Vášho klienta ten správny typ ošetrenia. Taktiež uvidíte praktickú ukážku aplikácie AHA chemického peelingu na pleť.
Cena: 35€

Mezoterapia
Na školení Mezoterapie dermokozmetiky SynCare sa naučíte prácu s dermarollerom, ktorý ma výrazné účinky v starostlivosti o pokožku. Jeho najhlavnejšie pôsobenie je v oblasti novotvorby kolagénu a tiež uľahčuje prestup účinných látok do pokožky. Obľúbená procedúra je účinná hlavne pri hydratácii, boji proti vráskam, pri pigmentových škvrnách, celulitíde, jazvách...
Cena: 60€

Pigmentové škvrny, príčiny a možnosti boja proti nim
Na školení Pigmentové škvrny, príčiny a možnosti boja proti nim si rozoberieme príčiny vzniku pigmentových škvŕn a možnosti zmiernenia, či odstránenia týchto škvŕn podľa ich veku, pôvodu a veľkosti. Predstavíme si prípravky na pigmentové škvrny a druhy ošetrení, ktoré môžeme aplikovať v rámci kozmetickej starostlivosti.
Cena: 35€

DermaBOTEXIN a tmavé kruhy okolo očí
Na školení DermaBOTEXIN dermokozmetiky SynCare sa naučíte prácu s InDERMOM, ktorý znásobuje prestup účinných látok v prípravkoch s obsahom DermaBOTEXINU (netoxického Botoxu), ktorý má výrazné omladzujúce účinky v starostlivosti o pokožku. Obľúbená procedúra, ktorej účinnok je okamžitý v boji proti vráskam.
Cena: 35€

Mikromasáž očného okolia
Na školení Mikromasáže očného okolia dermokozmetiky SynCare využijeme poznatky z čínskej medicíny pri diagnostike a samotnej masáži očného okolia. Taktiež si predstavíme rôzne alternatívy ošetrovania očného okolia pri rôznych problémoch v tejto oblasti a podľa potrebnej starostlivosti. Školenie je ukončené certifikátom a súčasťou školenia je malé občerstvenie.
Cena: 35€

 

S pozdravom SynCare Slovakia, s.r.o.