Čierna čistiaca zlupovacia maska

11,27 €
Kód tovaru: 200
PRVÁ ČIERNA ČISTIACA MASKA S AKTÍVNYM UHLÍM OD ČESKÉHO VÝROBCU! Maska obsahuje ako hlavnú čistiacu zložku aktívne uhlie, ktoré je vyrábané z bambusového dreva.
Balenie

PRVÁ ČIERNA ČISTIACA MASKA S AKTÍVNYM UHLÍM OD ČESKÉHO VÝROBCU!
Maska obsahuje ako hlavnú čistiacu zložku aktívne uhlie, ktoré je vyrábané z bambusového dreva. Maska doslova „vysáva“ nečistoty nie len z povrchu kože, ale tiež čierne zvyšky znečisteného oxidovaného mazu z komedónov, ktoré sú známe ako čierne bodky v otvorených komedónoch. Vďaka tomu, že maska tuhne postupne, predlžuje sa čas, počas ktorého aktívne uhlie pôsobí. Čistiaci účinok sa tak zvyšuje až stonásobne. A čo viac, maska vďaka extraktu zeleného čaju nie len nedráždi pokožku, ale dokonca ju upokojuje a zjemňuje.

Masku naneste v podobe tenkého filmu na odlíčenú a povrchovo očistenú pokožku. Aplikujte ju predovšetkým do oblasti T – zóny (brada, čelo, nos). Je vhodné, aby bola pleť pred aplikáciou suchá. Masku odstráňte zlupnutím po zaschnutí, ktoré trvá najmenej 20 minút. Všetky zvyšky masky je možné odstrániť mechanicky, prípadne vodou.