Antioxidačné sérum C & D & E

23,69 €
Kód tovaru: 118
Antioxidačné sérum C & E & D je určené pre starostlivosť o pleť, ktorá rýchlo potrebuje dostať do pleti iskru vitality, ale súčasne vyžaduje dlhodobejšiu výživu a lifting.
Balenie

Antioxidačné sérum C & E & D je určené pre starostlivosť o pleť, ktorá rýchlo potrebuje dostať do pleti iskru vitality, ale súčasne vyžaduje dlhodobejšiu výživu a lifting. Sérum predstavuje kombináciu najvyšších koncentrácií vitamínov, ktoré priaznivo pôsobia na pleť. Oceníte bohaté sérum, ktoré pripomína krém, ale ľahko sa zapracováva do pleti. budete prekvapení, ako rýchlo sa sérum vstrebáva a pritom zanecháva luxusný pocit povzbudenej a osvieženej pleti. odborníci SynCare kládli dôraz na rýchli účinok. Ten je dosahovaný pomocou kombinácie vitamínov C, E, D a B5 spolu s extraktom ľubovníka, ostropestreca a rozmarínu.

Pred aplikáciou séra sa môže pleť zvlhčiť REVITALIA celulárnou vodou s kyselinou hyaluronovou (187). Potom naneste na pleť 3 kvapky séra (čelo, pravé a ľavé líce) alebo 6 kvapiek sére (čelo, pravé a ľavé líce, predná strana krku, pravá a ľavá strana dekoltu) a bruškami prstov zapracujte sérum do pokožky. Následne môžete naniesť v tenkej vrstve OXYGENIA O2 – krémovú liftingovú a oxigenačnú masku CPK (157).