NEOderm krém pre regeneráciu a ochranu pokožky

9,57 €
Kód tovaru: 165
Jedná sa o unikátny kozmetický prípravok pre tzv. priamu regeneráciu pokožky, ktorá je sprostredkovaná aktiváciou niektorých faktorov hojenia.
Balenie

Jedná sa o unikátny kozmetický prípravok pre tzv. priamu regeneráciu pokožky, ktorá je sprostredkovaná aktiváciou niektorých faktorov hojenia. Pod týmto zložitým vysvetlením sa skrýva jednoduchý princíp účinku – krém je určený pre udržanie a prípadne regeneráciu bariérovej funkcie kože. Má bohatú lipidovú štruktúru, ale aj napriek tomu nezanecháva pocit nadmerného premastenia. Jeho SPF ochranný slnečný faktor má hodnotu 10

Intenzívna regeneračná starostlivosť o pleť – zvyšuje vláčnosť a udržiava celistvosť pleti; starostlivosť o praskajúce a citlivé pery a kútiky úst – regeneruje a zjemňuje; ochrana a regenerácia po dermarollingu alebo po permanentnom make-upe – podporuje hojivé procesy kože; regeneračná starostlivosť o zacelenú pokožku po chirurgických zákrokoch – vtiera sa do kože po zákroku približne 30 dní; pokožka poškodená vonkajšími fyzikálnymi a chemickými vplyvmi – vtiera sa 2x denne po dobu 60 dní.