hydrogenia vs revitalia

OSVIEŽENIE UKĽUDNENIE HYDRATÁCIA .
Ľahká aplikácia v spreji
Hydrogenia aj v balení 50 ml
Vhodné aj pre horúce dni

 

hydrogenia vs revitalia 1

Základný popis:

Dermo a bio kozmetická značka SynCare má v ponuke dve obohatené mineralizované vody v spreji. V oboch prípadoch sa jedná o špeciálnu kozmetickú mineralizáciu pôvodne demineralizovanej čistenej vody, ktorá bola následne obohatená o ióny napríklad mangánu, draslíka alebo vápnika. Aj keď základ týchto prípravkov SynCare je podobný, líšia sa v zastúpení jednotlivých iónov solí a v ďalších účinných látkach.

Konzervačné látky:

fenoxyetanol

HYDROGENIA biominerálne tonikum v spreji (175)

Účinok prípravku: osvieženie, hydratácia, ukľudnenie

REVITALIA revitalizujúca celulárna voda v spreji (187)

Účinok prípravku: osvieženie, obnova normálneho tonusu pleti, hydratácia

 

Ióny solí a prvky (mg/l) HYDROGENIA REVITALIA
hydrogenuhličitany 6 900 6 900
chloridy 410 43
sírany 105 105
sodík 1 687 1 070
draslík 87 87
vápnik 183 -
mangán - 54

 

V čom sa líši HYDROGENIA a REVITALIA

Aj keď je balenie oboch prípravkov rovnaké, ich použitie sa v niektorých ohľadoch líši. HYDROGANIE je typická „minerálka“ v spreji, ktorá osviežuje a ukľudňuje pleť, vrátane citlivej pokožky. REVITALIA nemá tak intenzívne osviežujúce vlastnosti ihneď. Jej účinky sa rozvíjajú postupne. Výborne pokožku hydratuje, vďaka obsahu kyseliny hyaluronovej, a obnovuje jej optimálny tonus.

 

Osviežením a hydratáciou pleti v horúcich dňoch bránite prehriatiu organizmu

Kozmetická starostlivosť je pokladaná za primárne estetickú záležitosť. V skutočnosti má často bezprostredný dopad na ľudské zdravie. Typickým príkladom sú prípravky pre ochranu pokožky pri opaľovaní alebo osviežujúce vody – najčastejšie v spreji.
Osvieženie pokožky, ktorá je prehriata a nadmerne sa potí, pomocou mineralizovaných vôd v spreji vedie nielen k povzbudeniu a ochladeniu pokožky, ale obnovuje potrebnú iónovú rovnováhu, ktorá sa potením vytráca. Tieto vody by sme v horúcich dňoch mali používať niekoľkokrát denne.
Kedykoľvek cítite únavu pleti, potíte sa a strácate pozornosť, je vhodné aplikovať niekoľko dávok HYDROGENIA biominerálne tonikum v spreji (175) nie len na tvár, ale tiež na krk, dekolt alebo ruky až po lakte. Tento prípravok nahrádza aj klasické tonikum, preto sa, nielen v letnom období, hodí pre tonizáciu pleti v rámci domácej starostlivosti aj profesionálneho salónneho ošetrenia.