cosmetics derma Výroba dermokozmetiky SynCare prebieha za prísnych hygienických pravidiel. SynCare je vybavená modernými technologickými zariadeniami na výrobu emulznej kozmetiky. Všetky prevádzkové zariadenia sú zhotovené z nerezovej ocele, aby bola ľahko umývateľné a zachovali si dlhú dobu životnosti.

Vedúca výroby

Blanka Komínková

 

Lekárske vedy sú základom správnej kozmetickej starostlivosti

Bez vysokoškolsky vzdelaných špecialistov sa kvalitná kozmetika nedá vyrábať. Lekár študuje a lieči chorobné stavy pokožky, kozmetička sa stará o udržanie zdravej pleti, chemik hľadá nové materiály pre kozmetické prípravky a farmaceut overuje, či kozmetika pôsobí pozitívne na vlastnosti pokožky. Spoločne vytvárajú tým, v ktorom jeden druhého nemôže zastúpiť. Naši zamestnanci sú vysokoškolsky vzdelaní špecialisti, ktorí sú garanciou akosti a účinku dermokozmetiky SynCare.

Všetky kozmetické prostriedky podliehajú na území Európskeho spoločenstva rovnakým zákonom.

Smernica Rady 76/768/EHS

Základným zákonom je Smernica Rady 76/768/EHS.

Táto smernica je prenesená do zákonov jednotlivých členských krajín.

Kto kontroluje kozmetické prostriedky

Kozmetika spadá do predmetu bežného užívania (PBÚ). Kozmetické prostriedky kontrolujú orgány ochrany verejného zdravia – hygienické stanice.

  • Nenájdete nás v obchodných sieťach - Kozmetika patrí do rúk odborníkom – kozmetičkám, lekárom a do lekární. Obchodníci so širokým sortimentem výrobkov často nie sú schopní kvalitne odborne poradiť zákazníkom s typom pleti ani s vhodnými prípravkami. Na výber a doporučenie použitia kvalitného kozmetického prípravku je treba odborník – kozmetička, lekárnik, lekár.
  • Garancia vrátenia peňazí bez udania dôvodu reklamácie do 60 dní od zakúpenia, v prípade že zostane minimálne polovica objemu výrobku.
  • Netestujeme našu dermokozmetiku na zvieratách.
  • Používame ekologické suroviny a pokiaľ je to možné, z certifikovaného zberu.
  • 95% výrobkov je bez parfému.
  • výrobky sú balené vysoko hygienicky - v tubách a v dávkovačoch. To nám umožnilo znížiť obsah konzervačných látok na minimum alebo ich celkom vylúčiť.

Strana 1 z 2