1

... tam, kde vrásky končia

2

3

Čo sú vrásky?
Vráska je postupne vznikajúci úzky rôzne hlboký pokles kožného reliéfu. Môže byť prejavom predčasného starnutia pleti, vyvolaného napríklad nadmerným opaľovaním alebo značnou dehydratáciou.

Aké sú príčiny vrások
Mimické vrásky
Príčinou sú pravidelné zmeny napnutia kože pri činnosti mimických svalov. Mimické vrásky sú menej závislé na veku.
Vrásky pri poklese tvorby kolagénu

Objavujú sa medzi 25. až 35. rokom. Príčinou je pokles tvorby kolagénu, ktorý je významným faktorom ovplyvňujúcim elasticitu a hydratáciu kože. Typickým miestom je krk. Nadmerné opaľovanie proces starnutia pleti urýchli.

SYNCARE DERMABOTEXIN

Argireline® (oligobotulotoxin) pre dlhodobé vypnutie pleti

  • Argireline® je nová látka, ktorá pôsobí na sval rovnako ako botulotoxin A, avšak na rozdiel od neho je Argireline® pri aplikácií úplne bezpečný.
  • Argireline® dokáže behom 30 dní znížiť hĺbku vrásky až o 70%.
  • Argireline® je účinný predovšetkým pri mimických vráskach.
  • Argireline® využíva SynCare ako základnú účinnú látku v rade DERMABOTEXIN.

OligoBOTULOTOXINOVÁ starostlivosť proti vráskam
Dermokozmetika SynCare poskytuje ucelenú originálnu radu dvoch prípravkov proti vráskam určenú pre osobnú starostlivosť. Rada obsahuje ako základnú účinnú látku Argireline® - peptid pôsobiaci obdobným mechanizmom ako botulotoxin A.

DERMABOTEXIN BB denní krém
Pre vyhladenie mimických vrások, 30ml

DERMABOTEXIN nočný krém
Pre vyhladenie mimických vrások, 30 ml Koncentrácia roztoku oligoBotulotoxinu: 13%4
Použitie: Oba krémy obsahujú zhodnú koncentráciu oligoBotexinu (Argireline®) pôsobiaceho obdobne ako botulotoxin. Klinické testy dokázali zníženie hĺbky vrások po 30 dňovej aplikácií 2x denne o 70%. Krémy sa aplikujú najviac 60 dní. Po doznení účinkov krému, najskôr však 60 dní po poslednom nanesení, je možné aplikáciu opakovať rovnakú dobu. Tento cyklus môžete v ľubovoľnom počte opakovať. Denní BB krém sa nanáša 1x denne ráno. Krém obsahuje aj pigment a prirodzene koriguje drobné nepravidelnosti pleti. Nočný krém odporúčame aplikovať 1x denne večer. Oba krémy môžete kombinovať so sérami.

 

 

 

DERMABOTEXIN sérum proti vráskam, 15 ml

Koncentrácia roztoku oligoBotulotoxinu: 18%, 30% (8ml) – iba pri salónnej starostlivosti Použitie: Séra obsahujú oligoBotexin (Argireline®), ktorý postupne uvoľňuje mimické vrásky. Po vklepaní séra do pleti 5môžete naniesť niektorý z krémov DermaBOTEXIN, prípadne v salónnej starostlivosti alebo pri večernom ošetrení Výživnú masku SynCare alebo DermaBOTEXIN morskú alginátovú masku SynCare.

 

6