Čo vlastne znamená mezoterapia?White Action krém pre zosvetlenie pigmentu

NIE LEN ZOSVETĽUJE, ALE JE TO AJ IDEÁLNA PLEŤOVÁ MASKA

  • bezpečné zosvetľovanie kože
  • výborná intenzívne zosvetľujúca maska
  • vhodné aj pre domáce použitie

Základný popis a balenie: Prípravok White Action krém je na trhu od roku 2001. aj to dokazuje jeho silný potenciál, zďaleka nie len v oblasti dlhodobého zosvetľovania pigmentu. Jeho vývoj bol daný skutočnosťou, že na trhu neexistuje český kozmetický prípravok s kyselinou azelaovou pre zosvetľovanie kože, zatiaľ čo na svete ich je viac ako 30.
Charakter prípravku: emulzia o/v (olej vo vode).
Účinok prípravku: Dlhodobé zosvetľovanie hyperpigmentácií: Kyselina azelaová obsiahnutá v kréme blokuje tvorbu pigmentu melanínu a tým zosvetľuje pokožku do jej prirodzenej farby.
Okamžité prejasnenie a vypnutie pleti: Krém je možné použiť aj ako pleťovú masku v prípadoch, kedy potrebujeme – napríklad z dôvodu spoločenskej udalosti – rýchlo prejasniť a vypnúť pokožku.
Použitie: Pre dlhodobé zosvetlenie pigmentu sa vmasírováva 10 až 20 sekúnd do pigmentácie 2x denne po dobu 5 až 6 mesiacov a plocha sa kryje SUN Protect SPF 30 (225) alebo Zinci SUN 50+ (254).
Hlavné účinné látky: fenoxyetanol
Konzervačné látky: kyselina azelová (INCI: Azelaic Acid) – má výborné zosvetľujúce účinky, kyselina glykolová (INCI: Glycolic Acid) – podporuje zosvetľujúci účinok kyseliny azelovej a uľahčuje jej prienik

 

Prečo je farebný pigment melanín hlavne v koži?
Neurofyziológ alebo patológ by namietol, že melanocyty sú aktívne aj v iných orgánoch, než len v koži, avšak v koži plnia svoju základnú funkciu – tvoria pigment melanín, ktorý selektívne filtruje UV žiarenie. Jeho tvorba sa aktivuje pri opaľovaní, kedy melanocyty postupne „vystreľujú“ pigment do vrchnejších vrstiev pokožky a prefarbujú ju. Takto sa postupne zvyšuje prirodzená UV ochrana kože.

 

WHITE ACTION KRÉM AKO IDEÁLNA PLEŤOVÁ MASKA PRE RÝCHLE ZJEDNOTENIE FARBY A VYHLADENIE PLETI

White Action je populárny pre zosvetľovanie pigmentu, najmä po letnom opaľovaní. Menej známa je skutočnosť, že je výbornou zjemňujúcou, vyhladzujúcou a farbu kože zjednocujúcou maskou.

 

Vyhladenie pleti, zjednotenie farby a rýchli lifting pre spoločenské udalosti:
Často sa stáva, že žena potrebuje rýchlu zmenu pleti, jej prejasnenie a vypnutie. Postupy ako je mezoterapia alebo AHA peeling sú príliš radikálne a začervenanie pleti pretrváva niekoľko hodín. Čo robiť, keď zistíte, že večer idete na dôležité spoločenské stretnutie alebo do divadla? Spoľahlivým riešením je aplikácia White Action krému (110) ako masky. Pred nanesením je vhodné aplikovať 3 až 4 kvapky Séra morského liftingového (302) a zapracovať ich do pleti. Následne sa nanesie v tenkej vrstve White Action krém na celú plochu tváre, prípadne aj na krk a dekolt. Ponechá sa pôsobiť 5 až 10 minút a opláchne sa Tonikom hydratačným (151). Krém môže pri aplikácií jemne poštipkávať, preto sa klientky pýtame na pocity a prípadne dĺžku skrátime, inokedy ju môžeme naopak predĺžiť až na 15 minút.