Plán školení BA jeseň 2021 SynCare

Plán školení Čadca jeseň 2021 SynCare

Plán školení KOŠICE október 2021 SynCare

 

 SynCare Slovakia, s.r.o., Eisnerova 13, 841,07 Bratislava, IČO: 44 820 399, IČ DPH: SK2022882708

Zoznam školení dermokozmetiky SynCare

Syncare logo

 

 

BLIŽŠÍ POPIS ŠKOLENÍ:

Všeobecné produktové školenie kozmetiky SynCare

Časť I. – Prvá časť všeobecného produktového školenia je zameraná na predstavenie jednotlivých kozmetických rád, ktoré SynCare ponúka. Na školení sa dozviete základné postupy ošetrení a tiež Vám pomôžeme so zostavením 1. objednávky podľa potrieb Vašej klientely. Vhodné pre začínajúce kozmetičky.

Časť II. – Druhá časť všeobecného produktového školenia sa zameriava na hraničné stavy pleti a na prípravky z rady DermaCARE. Na školení sa dozviete viac o problémoch ako sú akné, pigmentové škvrny, kuperóza a rosacea, jazvy a iné a tiež postupy ošetrení problémových typov pletí v salóne. Vhodné pre začiatočníkov, ale aj pre kozmetičky, ktoré si chcú prehĺbiť svoje znalosti používania kozmetiky SynCare.

Cena: ZDARMA      Trvanie: cca 3 hod

 

 

DermaBOTEXIN a tmavé kruhy okolo očí

Na školení DermaBOTEXIN dermokozmetiky SynCare sa naučíte prácu s InDERMOM, ktorý znásobuje prestup účinných látok v prípravkoch s obsahom DermaBOTEXINU (netoxického Botoxu), ktorý má výrazné omladzujúce účinky v starostlivosti o pokožku. Obľúbená procedúra, ktorej účinnok je okamžitý v boji proti vráskam.

Cena: 40€      Trvanie: 3 hod.      Súčasťou školenia je názorná ukážka.

 

 

Diagnostika z tváre

Na tvári môžeme spozorovať množstvo anomálií napr. zmeny sfarbenia pleti, vyrážky, znamienka, vrásky... ktoré môžu súvisieť s rozličnými zdravotnými problémami. Poznanie týchto odchýlok nám v salóne môže pomôcť pri diagnostikovaní a odstraňovaní rozličných problémov s pleťou. Na školení sa budeme venovať najčastejším odchýlkam, ktoré môžeme spozorovať na tvári; základnému rozdeleniu tváre, podľa centrálnych zón orgánov- tzv. „mapa tváre“.

Cena: 60€      Trvanie: 4 hod.     

 

 

Všetky školenia sú ukončené certifikátom a súčasťou školení je malé občerstvenie.

 

S pozdravom SynCare Slovakia, s.r.o.